~Volkan Kaya

Diş ağrısı ile gittim onun haricinde Gül hanıma genel bir bakım yaptırdım. Gül Aykanat herşeyden önce iyi bir insan öncelikle ben yaklaşımına dikkat ederim . Eli hafif işini bilen bir insan ve kendisini iyi yetiştirmiş bir hekim olduğunu düşünüyorum. 

~Şükriye Öztürk 

Senelerdir ailecek gittiğimiz bir hekim . İnsan olarak da hekim olarak da çok iyi hastasına yaklaşımı çok iyi rahatlıkla koltuğa oturuyorum ve tedavimi oluyorum .Güleryüzlü ve tatlı bir hekim 10 seneden fazladır kendisine gidiyorum . çok sevdiğim bir doktordur. 

~Melih Ertunç 

Tavsiye üzerine gitmiştim yıllar önce. İlgi-alaka konusunda çok başarılı. Hastaya güven veren ve hastasına hangi işlemleri yapacağını iyi bilen bir hekim. Kalıcı protezlerimi yaptı. Yüzüme uygun oldu. Doğal durduğu için çok memnun kaldım. Hem süre uzamadı hemde neler yaptığı hakkında bilgi verdi. Aşama aşama detaylı olarak bilgilendirdi.  Sonuç dan çok memnun kaldım,herkese tavsiye ediyorum. 

~Sezen Küçük

Tanıdıklarımın tavsiyesiyle gitmiştim. Güleryüzlü ve hijyenik çalışması beni cezbetti en başta. Kanal tedavisi, 3 dişli köprü ve dolgu işlemi yaptırmıştım. Gayet iyi sonuç aldım.Detaylı olarak bilgilendirmesi güzeldi.Çok memnun kaldım ve soran herkese tavsiye ediyorum. 

~Melek Darende

Protez uzmanı olarak duydum ve tercih ettim. Sterilizasyon çok kaliteliydi. Eli çok hafif bir hekim.Diş hekimliğinde el becerisi de çok önemlidir ve Gül Hanım'ı İki tarafta eksik dişlerim vardı ve köprü yaptı. Sonuçdan çok memnun kaldım.Başka bir diş hekimi gördüğünde anlamadı. Dişleriniz doğal mı diye sordu. Tedavi süresince ve sonrasında hiçbir sorun yaşamadım. Kızımı da kendisine götürdüm memnun kaldığım için. Hekimliğinden dolayı herkese tavsiye ediyorum. 

~Derya B 

Gül Hocam'dan çok memnun kaldım. İşini çok iyi yapan bir doktor. Gayet sakin ve hastasını panikletmeden işlem yapan bir hekim. Komple 32 diş yenileme işlemi yaptırdım aynı zamanda eşimde komple dişlerini yaptırdı. Her aşamasında önceden söylüyordu. Eski dişlerimin fotoğrafını çekti.Yeni dişlerimin nasıl olacağını fotoğraflarla gösterdi.Ben tavsiye üzerine gittiğim için tüm çevremdeki tanıdıklarıma tavsiye ettim. 

~Bora Bükülmez 

Yakınım dişlerini yaptırmıştı ve çok memnun kaldığı için tercih ettim. Teknik olarak çok bilgili olduğunu düşündüğüm bir hekim.Sıkıntı yaşamadığım bir süreç oldu. Sonuç çok memnuniyet vericiydi. Yapılan işlemi çok beğendiğim için herkese tavsiye ediyorum Hocam'ı. Aynı zamanda kızım ve oğlumda Hocam'dan aldığı hizmetten çok memnun kaldı. 

~Gülçin Kanlıcaoğlu

Gül Hocamla tanışmamız tesadüfen oldu. Önce annem dişlerini yaptırdı ve çok memnun kaldığı için bende yaptırdım. Zirkonyum diş yaptırdım. 20 lik dişlerimi çektirdiğimde hiçbir ağrı sızı yaşamadım. Anestezi konusunda çok başarılı. Hangi noktayı uyuşturacağını çok iyi biliyor.İşlem yaptırdıktan sonra hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.Hekimliğinden dolayı herkese tavsiye ediyorum. 

~Gül çerikçi

Gül hocama tavsiye ile gitmedim tamamen tesadüf oldu.Fakat gittiğimde o kadar memnun kaldım ki yıllardır kendisine gidiyorum. Yakın olması hastasına samimi davranması çok güzeldi. Kendim için diş temizliği yaptırdım. Anneminde dişerini komple yaptırdık.Yapılan her türlü işlemden çok memnun kaldım. 

~Bülent Saçaklı  

Bir arkadaş tavsiyesiyle gitmiştim Hocam'a. Diş hekim'i fobim vardı ve o kadar rahatlatıcı etkisi vardı ki fobimi yenmeme sebep oldu. Kanal tedavisi,dolgu,kaplama işlemleri yaptırdım.Sonrasında dişim de kist olduğu için tedavi gördüm. Bütün yaptırdığım işlemlerin hepsinden çok memnun kaldım. 

~Füsun Toksoz

Hastasına olan yaklaşım ,iletişim ve birlikte hastasının da fikrini alacak akılcı bir çözüm ve doğru yolda ikna edebilen sonuçtan da memnun bırakan bir hekim.Benim gördüğüm kadarıyla kar amaçlı bakmayan kendisini işine adamış başarılı bir diş hekimi Gül hanım.Ben çok memnun kaldım